poniedziałek-sobota: 8:00 - 21:00

Hurtownia odzieży używanej Talia

Odzież dziecięca

Hurtownia odzieży używanej dziecięcej

Dzieci oraz nastolatki (podobnie jak dorośli) potrzebują elementów garderoby, dzięki którym mogą ubrać się w stroje właściwe na różne okazje, pory dnia lub roku. W naszej hurtowni nie mogło więc zabraknąć używanej odzieży dziecięcej i młodzieżowej. Sprowadzamy ją bezpośrednio z Irlandii, dbając przy tym, by oferować towary wysokiej jakości. Zapewniamy szeroki wybór ubrań pochodzących głównie od znanych marek takich jak Calvin Klein, Zara czy Tommy Hilfiger. Siedzibę mamy w Brzesku, ale świadczymy również usługi online, współpracując z Klientami z całej Polski. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty.

Dziecięca odzież używana: hurt

Zakup dziecięcej odzieży używanej w hurcie to dobry sposób na wyposażenie sklepu w ubrania dla dzieci, które wyróżniają się zarówno wysoką jakością, jak i nietypowymi wzorami czy ciekawymi fasonami. W hurtowni Talia w towar zaopatrzyć się może właściciel nie tylko dużej sieci handlowej, ale też niewielkiego second-handu — do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, zadowolenie Klientów stawiając na pierwszym miejscu. Zajmujemy się również dowozem zamówionej używanej odzieży dziecięcej do wyznaczonego punktu. Nasze usługi związane z transportem charakteryzują konkurencyjne ceny oraz punktualność.

Różnorodna odzież używana dziecięca

Oferta, którą prezentujemy Klientom hurtowni Talia, obejmuje różnorodne towary. Mamy nie tylko ubrania dla maluchów, ale też starszych dzieci czy nastolatków. To elementy garderoby na różne okazje — znajdują się wśród nich zarówno wyjściowe sukienki, stroje galowe, jak i odzież dziecięca używana na co dzień. Dostarczamy również kurtki zimowe, płaszcze przeciwdeszczowe lub inne okrycia wierzchnie. Wszystkie ubrania, jakie można od nas zamówić w hurcie, sprowadzane są z Irlandii. Spełniają one normy oraz wymagania stawiane przed tego rodzaju towarami, gdyż wykonane zostały z materiałów bezpiecznych, dopuszczonych do sprzedaży nie tylko na terenie kraju, z którego pochodzą, ale też w Polsce.

Ekologiczny wybór: używana odzież dziecięca

Kupowanie ubrań nadających się do ponownego użycia bywa obecnie postrzegane jako świadome działanie na rzecz ochrony środowiska naturalnego — to powszechne szczególnie wśród osób młodszych, interesujących się modą i ekologią. W tej sytuacji prowadzenie sklepu z młodzieżową lub dziecięcą odzieżą używaną może stanowić bardzo opłacalny biznes. Takie elementy garderoby dla dzieci albo nastolatków oferujemy w hurtowni Talia. Zapraszamy do współpracy z nami!

Skontaktuj się z nami

Uzyskaj ofertę oraz dodatkowe informacje.

Scroll to Top