poniedziałek-sobota: 8:00 - 21:00

Hurtownia odzieży używanej Talia

Bezpośredni importer odzieży używanej

Przyznać trzeba, że Irlandia nie jest jednym z tych krajów, które zasłynęły z wielkich domów mody, jednak to z tego zakątka świata pochodzi sprowadzana przez nas jakościowa odzież używana. Wynika to z faktu, że Irlandczycy bardzo chętnie wymieniają swoją garderobę i wiele osób nawet z sezonu na sezon pozbywa się starych ubrań, by zrobić miejsce dla nowych. Umożliwia to nam importowanie produktów wysokiej jakości, wyróżniających się bardzo małym stopniem zużycia, co zapewne zadowoli stałych bywalców second-handów, którzy odwiedzają te miejsca nie z oszczędności, lecz z chęci znalezienia prawdziwych perełek.

Hurtownia Talia - importer odzieży używanej

Nasza firma działa już od wielu lat, dzięki czemu wypracowaliśmy współpracę z irlandzkimi dostawcami, a także mamy tam własne skupy, co jest gwarantem pozyskiwania produktów najwyższej jakości. Choć sprzedażą odzieży zajmujemy się w Krakowie, to nie ograniczmy działalności wyłącznie do tego miasta. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową, działając dzięki temu na terenie całej Polski. Posiadamy ciekawy, zróżnicowany asortyment i chcemy dotrzeć z nim do jak największego grona Klientów poszukujących nieszablonowych rozwiązań na urozmaicenie swojej garderoby. Jako bezpośredni importer odzieży używanej chcemy działać również z przedsiębiorcami, którzy pomysłu na biznes upatrują w prowadzeniu second-handu czy butiku.

Markowa odzież z Irlandii - modowy biznes w Polsce

Cel naszej działalności to zadowolenie Klientów, dlatego proponujemy m.in. marki takie jak Calvin Klein, Nike, Adidas, Zara, Lacoste, Tommy Hilfiger czy Michael Kors. Z produktami takich znanych firm można myśleć o założeniu biznesu, który okaże się sukcesem, ponieważ ludzie coraz chętniej ubierają się w tak zwanych lumpeksach. Teraz nikt się tego nie wstydzi. Przeciwnie, dziś z dumą dyskutuje się o fantastycznych zdobyczach za kilka złotych.

Zaufaj bezpośredniemu importerowi odzieży używanej: Talia

Skrupulatnie selekcjonujemy nasze towary, by każdy, kto zdecyduje się na współpracę z hurtownią Talia, miał pewność najwyższej jakości, zatem zapraszamy.

Skontaktuj się z nami

Uzyskaj ofertę oraz dodatkowe informacje.

Scroll to Top