poniedziałek-sobota: 8:00 - 21:00

Hurtownia odzieży używanej Talia

O nas

Bezpośredni importer odzieży używanej z Irlandii

Hurtownia Talia jest bezpośrednim importerem odzieży używanej z Irlandii. Naszą działalność na rynku rozpoczęliśmy wiele lat temu. Od początku stawialiśmy na pewny, dobry jakościowo i atrakcyjny towar. Przez te lata na rynku zdobyliśmy zaufanie i renomę wśród klientów.

To właśnie dzięki wieloletniej działalności naszej firmy, współpraca z Irlandzkim dostawcą oraz własne skupy w Irlandii dają nam gwarancję wysokiej jakości towaru.

Jako firma działająca na polskim rynku dbamy o to, by klienci byli zawsze zadowoleni z naszych dostaw. Jednym z naszych ważniejszych zadań, jako importera odzieży, jest dbanie o to, aby jakość towaru była stale monitorowana. Daje nam to pewność, iż nasz towar będzie spełniał Państwa oczekiwania i będą Państwo zadowoleni z usług naszej firmy.

Odzież z naszego importu można znaleźć niemalże w całym kraju. Zaopatrujemy hurtownie oraz sklepy detaliczne na terenie całej Polski. Dzięki dobrej jakościowo, modnej oraz markowej odzieży używanej, którą sprowadzamy, przyczyniliśmy się do powstania i rozwoju wielu sklepów i hurtowni zajmujących się sprzedażą odzieży używanej.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą odzieży w Krakowie oraz prowadzi sprzedaż wysyłkową. Kraków jest drugim pod względem liczby mieszkańców miastem w kraju, dzięki temu jest ogromnym rynkiem zbytu.

Celem naszej firmy jest pełna satysfakcja i zadowolenie klientów z zakupów oryginalnej odzieży używanej. Dzięki naszym towarom każdy nasz klient będzie mógł liczyć na rozwój własnego biznesu związanego ze sprzedażą detaliczną odzieży używanej takich marek jak Lacoste, Zara, Adidas, Next, Tommy Hilfiger, Calvin klein, Ralph lauren, Michael Kors czy Nike.

Chcemy dotrzeć do jak największego grona osób pragnących za małe pieniądze kupić dobrą, oryginalną, markową odzież używaną. Staramy się, aby nasz asortyment był coraz ciekawszy i coraz bardziej urozmaicony, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Kraków jest miastem pełnym trendsetterów, a także osób wyróżniających się indywidualnym i nowoczesnym stylem. Second-handy i lumpeksy cieszą się ogromną popularnością wśród osób dbających o modny wygląd. Świetnym pomysłem na własny biznes wydaje się być założenie kolejnego butiku z proponowaną przez nas markową odzieżą.

Skontaktuj się z nami

Uzyskaj ofertę oraz dodatkowe informacje.

Scroll to Top